EnviTec Biogas

sadarbības partneris ar starptautisku pieredzi

EnviTec Biogas uzņēmuma izaugsme pastāvīgi turpinās. Par pamatu tam kalpo fakts, ka aizvien vairāk politiķu, lauksaimnieku un ieguldītāju apzinās biogāzes priekšrocības. Taču sekmējošs ir arī faktors, ka potenciāli sistēmu operatori primāri meklē pieredzējušus sadarbības partnerus.

Daudzgadēja pieredze iekšzemē un ārvalstīs

EnviTec Biogas pastāv kopš 2002. gada. Uzņēmuma dibinātāji un arī daudzi darbinieki jau iepriekš bija ieguvuši vairāku gadu pieredzi sistēmas būvniecībā. Šī bagātīgā pieredze kalpoja par pamatu uzņēmuma panākumiem, kas kopš 2007. gadā kā akciju sabiedrība kotējas Frankfurtes vērtspapīru biržā. Uz šo brīdi EnviTec ir pārstāvēts 14 valstīs patstāvīgu sabiedrību, pārstāvniecību, stratēģisku sadarbību un apvienotu uzņēmumu veidā.

Sistēmu būvniecība un personīgā pieredze ekspluatācijā

Mūsu pastāvīgo izaugsmi sekmē ne tikai sistēmu būvniecība, bet arī fakts, ka uzņēmums pats ekspluatē biogāzes un gāzes attīrīšanas sistēmas. Šādi mēs apvienojam zināšanas par operatīvo pārvaldību un tehnisko ekspertīzi, un panākam sistēmu augstāko energoefektivitāti un pievilcīgus peļņas līmeņus.

Tehnoloģiskās attīstības darbi

Īpašu uzticību mums ir dāvājuši klienti visā pasaulē. Mērot uzstādīto sistēmu jaudu, Eiropā esam tirgus līderi.  Mūsu izcilie panākumi ir pamatojami ar kompetenci un pieredzi, kā pastāvīgo darbu tehnoloģiskās attīstības jomā. EnviTec sistēmas atbilst mūsdienu tehnoloģiskajam līmenim. Pateicoties tehnoloģiskajai kompetencei, mēs nosakām nozares tehnoloģiskos kritērijus, pēc kuriem tiekties.

EnviTec Worldwide